EKOBAU Brno, spol. s r.o.

provozovna

CENTRUM VESTAVĚNÝCH SKŘÍNÍ

Majdalenky 19
638 00, Brno – Lesná

mapa kde nás najdete

tel./fax: 545 222 545
mobil: 737 198 155
info(at)skrine-interiery.cz

pracovní dny PO-PÁ:
10:00 – 18:00

... návrhy, zaměření, výroba, montáž, záruka a servis

Služby

Naše společnost není jen dodavatelem, ale je i Vaším partnerem při celém procesu modernizace Vaší domácnosti, což dokladuje následující postup:

S Vámi, našimi zákazníky, osobně projednáme požadavky v naší vzorkovně. Osobní jednání a prohlídku vzorových vestavěných skříní považujeme za velmi důležité. Tento postup před uzavřením objednávky jistě oceníte, protože si objednáte a koupíte to co uvidíte a co si vlastnoručně vyzkoušíte. U nás nikdy nekoupíte "zajíce v pytli".

Po projednání Vašich požadavků a při respektování výběru materiálů navrhneme konstrukční a technické řešení skříně. Podle nákresu sestavíme předběžnou cenovou kalkulaci. Proměnami materiálu a dispozičního řešení upravujeme cenu, a to až do konečného, Vámi respektovaného, provedení.

Po Vašem odsouhlasení provedeme přesné zaměření prostoru pro stavbu skříně v místě dodávky, připravíme nezbytnou technickou dokumentaci zakázky a sepíšeme s Vámi Smlouvu o dílo. Následuje výroba jednotlivých dílů Vaší skříně.

Po jejich zhotovení s Vámi telefonicky dohodneme přesný termín montáže. Průměrná doba dodávky skříně od podpisu smlouvy činí 14 pracovních dnů.

V dohodnutém termínu zakázku namontujeme a předáme informace k užívání a udržování. Současně předáme záruční list. Záruční a pozáruční servis je u nás samozřejmostí.